Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografie weselne z humorem – zabawne momenty uchwycone na zdjęciach.

2018-08-25
Zdjęcie pary młodej z gośćmi weselnymi
Warto zadbać o piękne fotografie weselne. To pamiątka z tego najważniejszego dnia, która będzie cieszyć zaraz po uroczystości, jak i po wielu latach od ślubu. Te zdjęcia będziemy przeglądali w każdą rocznicę związku, jak i pokazywali najbliższym. Dlatego tak istotne jest zadbanie o uchwycenie twarzy najbliższych, wzruszeń, jak i wesołej atmosfery tego dnia.

Dla każdej pary młodej niezwykle istotne są wyjątkowe pamiątki z wesela. Te powinny przypominać najpiękniejsze momenty tego dnia, dlatego prócz tych perfekcyjnych i pozowanych ujęć, warto zadbać o uchwycenie także tych zabawnych chwil. Nie da się ukryć, że na każdej imprezie prędzej, czy później nastąpią śmieszne sytuacje, które wręcz proszą się o uwiecznienie. Co więcej, już przed samym weselem można zaplanować nieco zdjęć w zabawniejszej konwencji. To doskonała pamiątka z tego dnia!

Nieco inne fotografie weselne

Fotografie weselne mogą być naprawdę różnorodne. Ich ostateczny styl zależy od estetyki młodej pary, gości, jak i oprawy uroczystości. Większość par decyduje się na fotografa, jak i kamerzystę, którzy na bieżąco tworzą relacje z wesela. Pomysły na zdjęcia nie powinny się jednak kończyć na tym! W ostatnich sezonach niezwykle popularnym rozwiązaniem weselnym jest fotobudka i udostępnienie specjalnego albumu ślubnego dla gości. Ci mogą sfotografować się z różnymi zabawnymi gadżetami oraz wkleić swoje zdjęcia i napisać parę słów do młodej pary. Kreatywność jest tutaj mile widziana! Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu na tę wyjątkową uroczystość. Samodzielnie można przygotować tematyczne dodatki do zdjęć oraz takie akcesoria, jak klej, naklejki, pisaki, czy taśmę klejącą. Tylko tyle wystarczy, by goście stworzyli piękny album pełen wspomnień. To świetny sposób na kolejną atrakcję na weselu, a także unikalną pamiątkę z tego dnia. W końcu robienie wspólnych zdjęć w fotobudce zbliża do siebie gości i zapewnia im dodatkową rozrywkę. Jeśli wśród weselnych gości są dzieci, to z pewnością pokochają one taką rozrywkę. Do tego fotografie dzieci staną się oryginalnym uzupełnieniem ślubnego albumu.

Zdjęcia z drona

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się także zdjęcia z drona. Nie da się ukryć, że coraz więcej par chce mieć w swoim ślubnym albumie także i taki typ fotografii. Wykorzystanie drona umożliwia wykonanie wielu niebanalnych ujęć, chociażby z lotu ptaka. To daje ogromne możliwości ciekawego przedstawienia całego wesela, jak i wszystkich uczestników imprezy. Co więcej, ujęcia z drona można wykorzystać także do stworzenia ślubnego teledysku. Takie krótkie nagranie będzie doskonałą pamiątką ze ślubu, którą bez problemu podzielimy się z najbliższymi i dalszymi znajomymi, na przykład za pośrednictwem portali społecznościowych. Prócz klasycznych zdjęć z drona przedstawiających uczestników wesela, warto pozwolić sobie na kilka oryginalniejszych ujęć. Do ich wykonania można użyć śmiesznych gadżetów albo poprosić gości o zabawne zapozowanie.

Pomysły na zdjęcia

Przed weselem warto poświęcić nieco czasu na zastanowienie się nad zdjęciami. Wybór fotografa i kamerzysty to jedna z ważniejszych decyzji, jaką należy podjąć już na samym początku. Lepiej z tym nie zwlekać, bo najlepsi w branży mają zajęte terminarze nawet kilka lat do przodu! Najlepiej znaleźć osobę, która nie tylko będzie miała doświadczenie, ale i gust, który pokrywa się z Waszą wizją zdjęć. Dzięki temu zdjęcia z wesela będą naprawdę zachwycające.
Prócz tego warto dać się wykazać gościom! Ci z pewnością nie zawiodą i uzupełnią album ślubny wyjątkowymi dedykacjami wraz ze swoimi zdjęciami.

Zdecydowanie nie warto oszczędzać na zdjęciach i filmach z wesela. To jedna z tych nielicznych pamiątek, która zostanie z Wami po ślubie już na zawsze. Prócz klasycznej fotorelacji z wesela, sesji plenerowej, to właśnie zabawne zdjęcia są jedną z tych pamiątek, które wspomina się najlepiej. Dlaczego? Bo od razu przywołują wesoły nastrój z tego wyjątkowego dnia!

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems