Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Centrum Krakowa, Park Linowy, Wybrzeże Wisły - pomysły na sesje plenerowe w stolicy Małopolski

2019-02-08
Sesja zdjęciowa w innym niż ślub terminie w ostatnie lata została bardzo popularną opcją w ofercie każdego fotografa. Zamki, jeziora, góry, lasy - każdy fotograf stara się wyróżnić się oryginalną lokacją, czasami zapominając o... Parze Młodej :)) W gonitwie za krajobrazami należy nie zapomnieć dlaczego, właśnie, robimy zdjęcia. Pamiętajmy, że uwieczniamy uczucia „świeżo upieczonego” małżeństwa. Romantyczna miłość w oczach, radość z bycia razem, troskliwość w każdym mimowolnym dotknięciu - te momenty, które zostają w pamięci, wspomnienia do których wracamy. Ludzie dzielą się ze mną swoimi emocjami, a zdjęcia, zrobione przeze mnie, robią się częścią ich historii. To inspiruje. Ale przecież potrzebujemy wybrać jakąś lokację na plener ślubny i Kraków w tym planie jest pełen niespodzianek ;)

Opracowanie
Fotograf Vira Kraków

Krakowski Park Linowy

Czuję się odkrywczynią tej mieściny, oczywistsze, pod względem sesji ślubnych – nikt tam wcześniej nie fotografował Pary Młode. Kiedyś rybny staw przy Pychowickim dworku (tuż obok ul. Tynieckiej), teraz to urokliwy i romantyczny cichy zakątek w środku aglomeracji. Ten akwen i możliwość wypożyczenia łódki dają dobre tło dla Waszych zdjęć.

Centrum Krakowa

Przy prawidłowym podejściu, architektura Starego Miasta daje możliwość przenieść się w Średniowiecze, a dla Pani Młodej jest  przygotowana rola Księżniczki ze swoim ukochanym Księciem. Nie może tu też zabraknąć stylowej, pięknie udekorowanej bryczki, zaprzężonej w dostojne konie. Opcja niczym z bajki :)

Wybrzeże Wisły

Raz zabrałam Parę do ... bliskich od domu krzaków! Tak-tak, i teraz jeszcze raz przypominam, że bulwary Wiślane – to nie tylko ładne zagospodarowane szlaki, ale również boczne niepozorne ścieżki w zarośnięte zarośli. I nie ważnie gdzie robi się sesja. Najważniejsze – to skupić się na sobie i zapomnieć o tym, że obok jest fotograf. Wasza otwartość, wyluzowanie i szczere uśmiechy sprawia naprawdę niesamowity efekt!

Opracowanie
Fotograf Vira Kraków

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems