Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Poznań

4,97 / 5 z 161 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kreatywna fotografia ślubna & stylizowane sesje plenerowe Fotografuję w delikatnym, jasnym stylu fine art Pracuję z pasją i uśmiechem :)
Pasja do zdjęć stała się dla mnie ukochanym zajęciem. Najważniejsze dla mnie jest wspólna radość ze zdjęć, Wasza przy oglądaniu, moja przy wykonywaniu.
Zapraszam do mojego świata. Zdjęcia zrobię dla was w każdym miejscu w Polsce, Europie czy na świecie.
reportaż + sesja + fotoalbum | 1400 zł
Jestem fotografem ślubnym i wykonam Wam w sposób profesjonalny fotografie ślubne. To będzie dla Was najlepsza pamiątka ze ślubu i wesela. Na zdjęciach uwiecznię Wasze szczęście. Lubię to, co robię! Zapraszam.
Ślub to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Moje fotografie ślubne na pewno uchwycą Waszą miłość, szczęście i emocje. Zapraszam
Moje oko w połączeniu z wizjerem aparatu jest jak złodziej chwil. Biorę garściami wszystkie najpiękniejsze kadry. Uwiecznię na matrycy nawet najdrobniejszy szczegół Waszej Ceremonii.
Skonfrontujmy Waszą miłość do siebie i naszą miłość do fotografii. Zobaczcie ten dzień w obrazach, które pokazują piękno, emocje, miłość i radość. Nie czujcie obecności aparatu a dostrzeżcie pełnię reportażu. Stwórzmy razem pamiątkę na całe Wasze życie...
Fotograficzny duet z Poznania, zajmujący się niepokornym reportażem ślubnym. Nie tolerujemy rutyny i bywamy niekonwencjonalni - zapewniamy współpracę pełną wrażeń!
Ślub to niezwykła uroczystość, a zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. Wykonam Wam zdjęcia ślubne, które zawsze pozwalają wrócić myślami do pięknych chwil z uroczystości ślubu. Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą!
Jestem studentką na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jeśli chcecie fotografa, który umie połączyć profesjonalizm z poczuciem humoru, zapraszam do mnie :)
Z a t r z y m a j z n a m i n a j p i ę k n i e j s z e w s p o m n i e n i a ! Naszym celem jest zamrażanie ulotnych chwil z najlepszej możliwej perspektywy, w postaci różnorodnych, kreatywnych kadrów.
Drodzy zakochani !!! Mam na imię Justyna i należę do kolejnego pokolenia fotografów w mojej rodzinie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą! Wolne terminy 2018!!!
Jestem fotografem ślubnym, który fotografuje uroczystości ślubne i po nich organizowane wesela. Wykonam Wam zdjęcia z ślubu i wesela, jakich szukacie. Będzie to najlepsza pamiątka z uroczystości ślubu i wesela. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
"Miłość cier­pli­wa jest, łas­ka­wa jest. Miłość nie zaz­drości, nie szu­ka pok­lasku, nie uno­si się pychą; nie jest bez­wstyd­na, nie szu­ka swe­go, nie uno­si się gniewem, nie pa­mięta złego..." Wszystkiego co naj...lepsze na NOWEJ DRODZE ŻYCIA (także najlepszych fotografii:))
Dzień dobry, jestem fotografem na Wasz ślub & wesele - nic dodać, nic ująć ;o)) Wykonam Wam, reportaż i fotografie ślubne na profesjonalnym poziomie i bardzo wysokiej jakości. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Nie tylko ceremonia, pierwszy taniec czy krojenie tortu, ale każdy moment tego Dnia jest wydarzeniem, które warto utrwalić.
Nie jest sztuką ubrać to miejsce w piękne słowa. Niech zdjęcia same przemówią do Państwa. Zapraszamy do lektury!
Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu… Wiedząc o tym wkładamy w zdjęcia całą swoją pasję i umiejętności. Pracujemy we dwoje, co cał‚y reportaż czyni ciekawszym oraz daje dwie perspektywy spojrzenia. Zapraszamy do zapoznania się™ z naszym portfolio !
Oczekujesz niebanalnych i nietandetnych zdjęć ze swojego ślubu? Zatrudnij profesjonalnego fotografa mody!
Stawiam na indywidualną ekspresję Młodej Pary, nie powielam póz i ustawień. Nie ustawiam, nie męczę, nie dręczę... Proponuję, sugeruję, ilustruję Wasze wizje i pomysły. Tego dnia jestem po to, by spełniać życzenia, chwytać chwilę. Zapraszam.
Witajcie Drodzy zakochani. Teraz troszkę o Nas przed spotkaniem :) Kreatywność, dbałość o szczegóły i dobra atmosfera – tego na pewno nie zabraknie z planach z Nami! :) Zdając sobie sprawę z powagi i odpowiedzialności z wykonywania tej pracy staramy się zawsze sprostać wymaganiom klienta przykładając największą wagę do progu jaki jest przed Nami stawiany. Cechuje nas zawziętość w dążeniu do oczekiwanego efektu. Czasem natrętni, ale to dla dobra finalnego – WIEMY CO ROBIMY! :)
Zdjęcia okolicznościowe i plenerowe Mam do zaoferowania wykonanie profesjonalnego reportażu ze ślubu oraz z innych imprez okolicznościowych. Sesje plenerowe – indywidualne, rodzinne, narzeczeńskie, ślubne, komunijne ,chrzciny
Cześć. Robimy zdjęcia, kręcimy filmy - są piękne!
Wasza miłość opowiedziana w moich kadrach. Robię zdjęcia na terenie całego kraju i poza jego granicami :)
Jakie zdjęcia Wam się marzą? Zapraszam do mnie po profesjonalne kadry pełne emocji, fantastyczną atmosferę i najpiękniejszą pamiątkę z tego cudownego, Waszego dnia!
Uwiecznimy ten niesamowity dzień w Waszym życiu na wyjątkowych fotografiach, do których będziecie wracać z uśmiechem i emocjami, które towarzyszyły Wam w tym szczególnym dniu ;)
Miłosne historie pisane obrazem.
Witam ;) Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą
Niepowtarzalna fotografia ślubna. Mam do zaoferowania wykonanie reportażu ze ślubu i sesji plenerowej, które będą pamiątką na całe życie.
Liczba pozycji: 709
Wykonanie: DigiHex Systems